Kurz Zubní instrumentářka celá ČR individuální výuka

Rekvalifikační kurz zubní instrumentářka je akreditovaný Ministerstvem zdravotnictví ČR. Výuka je kombinovaná a individuálně přizpůsobená Vašim potřebám. Výuku kurzu zubní instrumentářka zajišťují zkušení zubní lékaři, zdravotní sestry, dentální hygienistky, záchranáři s dlouholetou praxí ve svém oboru.


V případě jakýchkoliv dotazů a informací volejte na tel.: 606 283 393. Přihlášky zasílejte na mail: instrumentarka@zubniukaroliny.cz

Jste z Liberce, Pardubic, Brna, Hodonína, Karlových Varů, Českého Krumlova či jiných měst České republiky a chcete se účastnit kurzu zubní instrumentářka, ale jste časově omezeni? Přizpůsobíme Vám individuálně plán prezenční výuky, tak aby Vám vyhovoval termín osobního setkání v Ostravě nebo Praze. Tyto individuální plány bývají nastaveny převážně v sobotu a to jen zhruba třikrát po celou dobu trvání kurzu, tudíž se nemusíte obávat neustálého dojíždění na prezenční výuky. Ostatní část kurzu tvoří online výuka, kdy potřebujete k připojení na výuku pouze internet, počítač, tablet nebo mobil. Tato online výuka probíhá dvakrát do měsíce v úterý od 16-20 hod. Online výuka je vždy nahrávána a veškeré nahrávky po celou dobu účasti v kurzu zubní instrumentářka jsou Vám plně k dispozici po celou dobu trvání kurzu. Celý kurz trvá 5-6 měsíců.  K výuce obdržíte zdarma veškeré výukové materiály.

Kurz zubní instrumentářka v kombinované formě individuální výuka probíhá v pracovní dny v odpoledních hodinách, ve dnech úterý od 16 – 20 hod. (on-line výuka 2x měsíčně) a individuální plán prezenční výuky probíhá celkem třikrát po dobu trvání kurzu v Ostravě nebo Praze dle vzájemné dohody. Začátek kurzu je dle individuální dohody. Celý kurz trvá po dobu 5-6 měsíců, kdy je následně ukončen závěrečnou zkouškou v Zubním středisku u Karoliny v Ostravě nebo na Zubní klinice Clinic+ v Praze  a vydáním Osvědčením k výkonu povolání Zubní instrumentářka. Výukový plán.

Výuka je rozdělena na dvě části a to teoretická on-line a praktická prezenční.

  • Teoretická výuka probíhá formou on-line přenosu, tudíž Vám k poslechu probíraného učiva postačí pouze počítač a připojení k internetu.
  • Teoreticko – praktická část probíhá formou prezenční, kdy se osobně setkáme pouze třikrát po celou dobu trvání kurzu v učebně a v ordinacích a budeme se připravovat na samostatnou práci ve stomatologické ordinaci.
  • Povinná odborná praxe ( 272 hodin ) probíhá na Vámi vybraném odborném pracovišti, které vám následně vydá hodnocení o uskutečněné praktické části. Odbornou praxi si zajišťuje účastník kurzu sám.

Podmínky přijetí do kurzu:

  • dovršení věku 18 let;
  • minimálně ukončené středoškolské odborné vzdělání bez maturitní zkoušky (výuční list);
  • zdravotní způsobilost pro výkon povolání (posouzení zdravotního stavu uchazeče provádí příslušný registrující praktický lékař pro dospělé);
  • očkování proti virové hepatitidě B

Cena kurzu zubní instrumentářka celá ČR individuální výuka: 26 000Kč.

Platbu za kurz je možno uhradit:

  • jednorázovou platbou
  • rozdělení do několika splátek
  • úhrada Úřadem práce