Dentální hygiena

Dentální hygiena je základem každého zdravého chrupu a krásného úsměvu.

Součástí našeho pracoviště je mezioborová spolupráce mezi lékaři z oboru parodontologie, stomatochirurgie, praktického zubního lékařství, ale také dentální hygieny.

Ordinace dentální hygieny se nachází v přízemí budovy. Ošetřovat a instruovat Vás bude naše velmi příjemná a milá kolegyně Bc. Martina Urbanová s praxí od roku 2009 za použití nového přístroje Woodpecker AP-B.

Bc. Martina Urbanová vystudovala VŠ v Prešově v oboru dentální hygienistka a úzce spolupracuje s našimi, ale i s externími zubními lékaři.

Na ošetření dentální hygienistkou přijímáme i pacienty, kteří nemají žádanku svého zubního lékaře.

Nevíte jakým dárkem k narozeninám, jmeninám nebo na Vánoce obdarovat své blízké rodinné příslušníky? V naších ordinacích nabízíme nákup  dárkového poukazu na ošetření dentální hygienistkou v hodnotě 1 300 Kč. Těšíme se na Vaší návštěvu a krásné úsměvy.

Dentální hygiena nespadá pod plně hrazený výkon pojišťovny, tudíž se jedná o plně hrazené ošetření klientem. Ovšem některé pojišťovny na toto ošetření přispívají klientům určitou částkou, toto si je potřeba ověřit u své zdravotní pojišťovny. Ceník ošetření naleznete zde.

Možnosti úhrady v ordinaci:

  • v hotovosti
  • platební kartou
  • dárkovým poukazem (lze možno zakoupit v ordinaci dentální hygienistky nebo v našich zubních ordinacích)

Objednávat se můžete na tel.: 732 613 353 nebo přes mail: primahygiena@seznam.cz